Papier billboardowy  - 1
  • Papier billboardowy  - 1
  • Papier billboardowy  - 2
  • Papier billboardowy  - 3

Papier billboardowy

Papier billboardowy - blueback

Papier billboardowy (blueback) to rodzaj specjalistycznego papieru używanego do drukowania reklam na nośnikach outdoors. Jest on produkowany z myślą o klientach, którzy potrzebują wydruku o wysokiej jakości, odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu, że jest on wykonany z materiału o nieco grubszej niż standardowa gramaturze, papier billboardowy doskonale sprawdza się jako nośnik reklam outdoors.

Papier blueback przeznaczony jest do krótko i średnioterminowych ekspozycji zewnętrznych. Jego wewnętrzna powierzchnia (rewers) posiada błękitny kolor, który stanowi filtr zapobiegający prześwitywaniu poprzednio naklejonych warstw grafiki. Stosuje się go w reklamie zewnętrznej. Papier posiada powierzchnię wodoodporną jak również odporną na promieniowanie UV. Jest jednym z najtańszych nośników reklamy. Stosunkowo niska cena sprawia, że jest chętnie wykorzystywany w okresowych kampaniach reklamowych, szczególnie do wyklejania na billboardach, gdzie grafika reklamowa jest dosyć często wymieniana.

Druk – twardy solwent – jakość druku 360×720 dpi, w 3  do 6 pasów, jakość wystarczająca dla tego typu reklamy zewnętrznej.

Wymiar - 500x250 cm. 

Papier podzielony na bryty docięte do grafiki.

Składanie - w rulon.

Pakowanie - kartonowe tuby.

Zapraszamy do skorzystania oferty naszej drukarni, ekspresowa realizacja zleceń i dostawa.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt