TERMINY REALIZACJI

Terminy realizacji zleceń określane są bezpośrednio na karcie produktu lub po złożeniu zamówienia. Jeżeli nie otrzymacie Państwo takiej informacji prosimy o kontakt e-mailowy:

kontakt@drukarnia-logos.pl

Terminy realizacji zamówień określane są w dniach roboczych. Przez dzień roboczy rozumie się każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel, świąt oraz innych dni wolnych od pracy. W zamówieniach złożonych do godz. 10.00 okres realizacji zlecenia (liczony w pełnych dniach roboczych) rozpoczyna się od momentu złożenia zamówienia. W przypadku zleceń, które wpłynęły do serwisu po godz. 10.00, okres realizacji zlecenia jest liczony od następnego dnia roboczego. 

Termin realizacji nie uwzględnia czasu dostawy przesyłki do Klienta.

Zamówienie na zbiór produktów o różnych terminach realizacji zostanie wykonane w całości w terminie dotyczącym produktu, dla którego podano najdłuższy czas realizacji. W przypadku wystąpienia zdarzeń losowych (np.: awaria maszyny, brak dostawy prądu itp.), które uniemożliwiają realizację zlecenia w terminie, termin realizacji może wydłużyć się o czas niezbędny do usunięcia przyczyny opóźnienia.

DOSTAWA

Wszystkie przesyłki dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich. Czas dostarczenia przesyłek na terenie Polski wynosi 1-2 dni robocze.

Istnieje także możliwość ustalenia dostawy w sobotę lub z gwarancją dostarczenia następnego dnia roboczego do godziny 12.00 - opcje dodatkowo płatne.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń przesyłek w transporcie muszą być zgłoszone w momencie odbioru towaru. Klient zobowiązany jest sporządzić protokół reklamacyjny z udziałem doręczyciela. Protokół reklamacyjny należy niezwłocznie dostarczyć Drukarni Logos. Reklamacje nie spełniające podanej procedury nie zostaną uwzględnione.

ODBIÓR OSOBISTY

Drukarnia Logos

Krzydlina Mała 3

56-100 Wołów

- 5 km od miast: Wołów

- 15 km od miast: Brzeg Dolny, Oborniki Śląskie, Prochowice, Ścinawa

- 40 km od miast: od Wrocław, Środa Śląska, Lubin, Legnica, Trzebnica, Rawicz.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, tel. (+48) 600 623 605.

Wymagana płatność z góry.